Hakkımızda

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan Öz Çoban İnşaat firması yaklaşık yarım asırlık bir tecrübe ve deneyime sahiptir.

Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun Kuyu Temel konut projeleri, peyzaj düzenlemeleri, alt yapı, onarım, restorasyon ve güçlendirme alanlarında faaliyet gösteren firmamız, ilerleyen
yıllarda kuyu temel ve diğer faaliyetlerinde tecrübeli ve gelişen ekibi ile İstanbul ve Türkiye genelinde kuyu temel inşaatları başta olmak üzere birçok alanda iyi derecelerde başarı göstermiştir.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, taleplerini en yenilikçi yöntemlerle karşılamayı, talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele
alındığı, benzer memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir. Tüm geri bildirimlerini hizmetlerimizi geliştirmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için değerlendirmeyi temel ilkemiz olarak benimsedik.